TechAward – konkurs dla lubiących nowe technologie
Vendredi, 09 Septembre 2011 08:48

TechAwardStawiamy na sukces, dlatego informujemy, że już 19 września startuje TechAward - jeden z bardziej interesujących i atrakcyjnych konkursów dla absolwentów uczelni wyższych i przyszłych przedsiębiorców. Pomysłodawcą konkursu jest SpeedUp IQbator. To będzie szybka i profesjonalna akcja konkursowa. Swój udział można zgłaszać do 30 września listopada.


TechAward to konkurs na najbardziej innowacyjną pracę magisterską/inżynierską i doktorską. Skierowany jest do absolwentów i doktorantów uczelni wyższych, którzy obronili się w roku 2012. Udział w konkursie to znakomita okazja na sprawdzenie się w roli twórcy wywrotowych projektów technologicznych, które mogą w przyszłości zrewolucjonizować rynek.

Kapituła konkursowa składa się z profesjonalnych inwestorów i specjalistów, którzy oprócz pomysłu będą oceniać potencjał rynkowy projektu. Konkurs TechAward stwarza niepowtarzalną szansę - zwycięski projekt będzie miał możliwość dofinansowania w ramach funduszu SpeedUp IQbator.

Organizatorzy konkursu przygotowali też atrakcyjne nagrody rzeczowe. W konkursie zostaną wytypowane dwie prace, po jednej z dwóch w kategorii - praca magisterska/inżynierska oraz praca doktorska.

Za najciekawszą pracę magisterską/inżynierską autor otrzyma iPada 4.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.techaward.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Złap nas na:

http://techaward.pl/

http://www.facebook.com/SpeedUpGroup

 

 

 
Présentez

Jusqu'à 200 000 Euros pour commencer

Nous offrons jusqu'à 200 000 euros de subvention pour des idées innovantes d’entreprises liées au secteur des technologies de l’information. Nous vous garantissons que toutes les idées seront étudiées par notre équipe de spécialistes avec le plus grand soin.

Investissez

Voulez-vous investir dans un projet similaire?

Vous cherchez des nouvelles opportunités d’investissement ? Prenez soin de jeunes entrepreneurs des secteurs les plus attrayants. Investissez votre capital dans les start-ups polonais les plus innovants, bénéficiez d’une augmentation de leur valeur.

Facebook