Zgłoś się do IQ Residence
niedziela, 15 stycznia 2012 07:56

IQ  Residence – złap staż w Startupie

Myślisz o założeniu własnej firmy? Zastanawiasz się jak to jest prowadzić Startup nowotechnologiczny? Zgłoś się do programu IQ Residence.

Celem Programu IQResidence jest umacnianie współpracy sfery przedsiębiorstw ze sferą nauki poprzez transfer wiedzy. Realizowane będzie to poprzez będzie budowanie relacji ze środowiskiem akademickim, poprzez organizowanie wizyt studyjnych w nowoczesnych firmach o profilu działalności zbliżonym do zgłaszanych pomysłów.

Innymi słowy zapraszamy Ciebie na tygodniowy staż do firm które działają w branży nowoczesnych technologii.

Będziesz mógł sprawdzić jak zarządza się taką firmą, jakie problemy spotyka jej prezez, jakie są warunki pracy.

Nie czekaj zgłoś się (ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

Wyślij formularz zgłoszeniowy na adres:  iqresidence@speedupiqbator.pl

Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia konkursu. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu programu IQ Residence.

Pobierz Regulamin IQ Residence Pobierz Formularz zgłoszeniowy.

 
Zgłoś projekt

Nawet 200 tysięcy
Euro na start

Oferujemy do 200 tysięcy Euro dofinansowania dla innowacyjnych pomysłów biznesowych związanych branżą IT. Gwarantujemy, że każdy pomysł zostanie wnikliwie rozpatrzony przez zespół naszych doświadczonych specjalistów.

Zainwestuj

Chcesz zainwestować w podobny projekt?

Szukasz nowych możliwości inwestycyjnych? Weź pod swoje skrzydła młodych przedsiębiorców z najbardziej atrakcyjnych branż. Ulokuj swój kapitał w najbardziej innowacyjnych polskich start-upach, zyskuj na wzroście ich wartości.

Facebook