Wydarzenia


TechAward – konkurs dla lubiących nowe technologie
piątek, 09 września 2011 08:48

TechAwardStawiamy na sukces, dlatego informujemy, że już 19 września startuje TechAward - jeden z bardziej interesujących i atrakcyjnych konkursów dla absolwentów uczelni wyższych i przyszłych przedsiębiorców. Pomysłodawcą konkursu jest SpeedUp IQbator. To będzie szybka i profesjonalna akcja konkursowa. Swój udział można zgłaszać do 30 września listopada.


TechAward to konkurs na najbardziej innowacyjną pracę magisterską/inżynierską i doktorską. Skierowany jest do absolwentów i doktorantów uczelni wyższych, którzy obronili się w roku 2012. Udział w konkursie to znakomita okazja na sprawdzenie się w roli twórcy wywrotowych projektów technologicznych, które mogą w przyszłości zrewolucjonizować rynek.

Kapituła konkursowa składa się z profesjonalnych inwestorów i specjalistów, którzy oprócz pomysłu będą oceniać potencjał rynkowy projektu. Konkurs TechAward stwarza niepowtarzalną szansę - zwycięski projekt będzie miał możliwość dofinansowania w ramach funduszu SpeedUp IQbator.

Organizatorzy konkursu przygotowali też atrakcyjne nagrody rzeczowe. W konkursie zostaną wytypowane dwie prace, po jednej z dwóch w kategorii - praca magisterska/inżynierska oraz praca doktorska.

Za najciekawszą pracę magisterską/inżynierską autor otrzyma iPada 4.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.techaward.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Złap nas na:

http://techaward.pl/

http://www.facebook.com/SpeedUpGroup

 

 

 
Konferencja "Innowacyjność w biznesie"
piątek, 11 lutego 2011 13:39

Termin:  10 marca · godz. 16:00 - 20:00

Lokalizacja:  Drugie piętro budynku B w kompleksie RONDO 1

Rondo ONZ 1

Warszawa

Więcej…
 
Szkolenie "Budowanie planu finansowego"
niedziela, 30 stycznia 2011 22:16

Szkolenie kierowane jest do osób, które poszukują kapitału na rozwój innowacyjnego przedsięwzięcia i planują współpracę z inwestorem. Plan finansowy jest ważną zmienną  przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej, dlatego warto zadbać o to, by był on przygotowany profesjonalnie.

Więcej…
 


Zgłoś projekt

Nawet 200 tysięcy
Euro na start

Oferujemy do 200 tysięcy Euro dofinansowania dla innowacyjnych pomysłów biznesowych związanych branżą IT. Gwarantujemy, że każdy pomysł zostanie wnikliwie rozpatrzony przez zespół naszych doświadczonych specjalistów.

Zainwestuj

Chcesz zainwestować w podobny projekt?

Szukasz nowych możliwości inwestycyjnych? Weź pod swoje skrzydła młodych przedsiębiorców z najbardziej atrakcyjnych branż. Ulokuj swój kapitał w najbardziej innowacyjnych polskich start-upach, zyskuj na wzroście ich wartości.

Facebook